BAYMAK, BAYMAK ÜRÜNLERİ, KOMBİ, BAYMAK TAMİR, DOĞALGAZ, SERVİS, BES, BAYMAK BAYİLERİ, HİZMET, BAYMAK İLETİŞİM, ISITMA ÜRÜNLERİ, SOĞUTMA ÜRÜNLERİ, SU ISITICILARI, YENİLEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ, SU TEKNOLOJİLERİ

Airfel Logosu

 

1999 yılında ısıtma sektöründe dağıtım yapmak amacıyla kurulan TERMOSAN Mühendislik, Sektörün yönlendirici ve yenilikçi öncüsü olarak; yenilenen yüzü ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Kalite politikaları doğrultusunda sürekli gelişim ve iyileştirme çalışmalarını sürdüren TERMOSAN Mühendislik, yeni nesil kurumsal çalışmaları ve alt yapı çalışmalarıyla birlikte sizlere daha hızlı ve etkin hizmet vermektedir.

TERMOSAN Mühendislik, tüm ürünler hakkında detaylı bilgi veren Online Alışveriş Platformu ile günün her saatinde alışveriş yapmanın en kolay, en hızlı ve en tasarruflu yolunu sunmayı amaçlar.

İş ortaklarımızı, sektör-yeni ürünler hakkında bilgilendirmek ve gelişmelerden haberdar etmek amacıyla sürekli güncellenen WEB Sayfası ile düzenlenen kampanya, promosyon ve indirimlerden çok hızlı bir şekilde haberdar olmanızı sağlar.