BAYMAK, BAYMAK KLİMA, KOMBİ, BAYMAK TAMİR, DOĞALGAZ, SERVİS, BES, BAYMAK BAYİLERİ, HİZMET, BAYMAK İLETİŞİM, ISITMA SİSTEMLERİ, SOĞUTMA SİSTEMLERİ, SU ISITICILARI, YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ, SU TEKNOLOJİLERİ

Airfel Logosu

Hakkımızda

Hakkımızda

Suat İNAN - Yönetim Kurulu Başkanı 

Termosan Mühendislik 1999 yılında Makine Mühendisi Sn. Suat İnan tarafından ısıtma sektöründe dağıtım yapmak amacıyla kuruldu.

1999 – 2005 tarihleri arasında iki firmanın ürünlerinin distribütörlüğünü yürüten firmamız, 1 Mart 2005 tarihinde BAYMAK A.Ş. ile anlaşma sağlayarak Franchiser Özel Statülü Ana Bayi sıfatıyla Ankara ve Konya illerinde BAYMAK ürünlerinin dağıtımına başladı.

Ankara Ulus'ta bulunan Merkez Plaza 'da Baymak ürünlerinin satış ve pazarlama çalışmalarını başlatan Termosan Mühendislik, bayilerimize daha hızlı ve etkin hizmet vermek amacıyla 10 Ocak 2006 tarihinde Konya Plazasını, 18 Aralık 2007 tarihinde Samsun Plazasını ve 06 Kasım 2013 tarihinde de Kayseri Plazasını faaliyete geçirerek çalışmalarını yoğunlaştırdı. Firmamız Şubat 2008 itibariyle 4 bölgede toplam 35 personelle faaliyete devam etmektedir.

Isıtma sektöründeki firmalar içerisinde vizyonu, kalite politikası ve modern pazarlama teknikleri ile öne çıkan BAYMAK A.Ş. ile çalışmayı seçmemiz sonucunda bir yıl içerisinde gelişmemiz %200 ciro artışı ve iki yeni plaza ile %200 fiziksel büyüme olarak gerçekleşti.

Ana dağıtıcı firmaların başarısında en önemli unsurun bayi yapılanması olduğunun bilincinde olan firmamız en yoğun ve hızlı çalışmayı bayi oluşumunda gerçekleştirmiştir. Temmuz 2006 itibariyle 90 Adet Alt Bayi ve 150 adet satış noktası ile Baymak ürünlerinin dağıtımını sürdürmektedir.

Bayilerimize hizmet verirken özen gösterdiğimiz başlıca anahtar noktalar:

Müşteri Odaklı Hizmet: Bayimizin ihtiyaç ve isteklerini karşılarken, görüş ve düşüncelerine önem vermek en önemli prensibimizdir.

Dürüst Yaklaşım: Bayilerimize eşit mesafede bulunarak , iskonto, kur, stok gibi konularda içten ve dürüst yaklaşımlar sergilemeye özen gösteririz.

Teknik Destek: İhtiyaç duydukları her an yetkin kadromuzla karşılaştıkları teknik problemlere bayilerimizle birlikte çözüm getirmeye çalışırız.

Stokta Yeterlilik: Her dönemde stoklarımızda bayilerimizin gereksinimlerini karşılayacak miktarda ürün bulundurmaya özen gösteririz.

Teknolojinin Satışta en etkin biçimde kullanımı: Teknolojik gelişmelerin satışta en etkin biçimde kullanımını amaçlayan firmamız, online satış, Net tahsilat, kurumsal web,  e-mail listesi ve SMS sistemini kullanarak bayilerine en hızlı ve etkili şekilde ulaşmaktadır.