BAYMAK, BAYMAK ÜRÜNLERİ, KOMBİ, BAYMAK TAMİR, DOĞALGAZ, SERVİS, BES, BAYMAK BAYİLERİ, HİZMET, BAYMAK İLETİŞİM, ISITMA ÜRÜNLERİ, SOĞUTMA ÜRÜNLERİ, SU ISITICILARI, YENİLEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ, SU TEKNOLOJİLERİ

19. Kuruluş Yıldönümümüzü Coşkuyla Kutladık

Yönetim Kurulu Başkanı Suat İnan,  19. yılın haklı gururunu yaşadıklarını ve Termosan olarak reel, gerçekçi ve sürdürülebilir bir büyüme hedeflediklerini aktardı. Suat İnan, Termosan Mühendisliği 1999 yılında  ısıtma sektöründe dağıtım yapmak amacıyla kurdu. 2005 tarihinde BAYMAK ile anlaşma sağlayarak Franchiser Özel Statülü Ana Bayi sıfatıyla Ankara ve Konya illerinde BAYMAK ürünlerinin dağıtımına başladı. 
Ankara Merkez Plaza 'da Baymak ürünlerinin satış ve pazarlamasını başlatan Termosan , bayilerine daha hızlı ve etkin hizmet vermek amacıyla  2005 'te Sincan, 2006' da Konya ve 2007'de Samsun plazalarını  faaliyete geçirerek çalışmalarını yoğunlaştırdı. Isıtma ve soğutma sektöründe vizyonu, kalite politikası ve modern pazarlama teknikleri ile öne çıkan Termosan, bir yıl içerisinde  %200 ciro artışı ve iki yeni plaza ile %200   büyüme gerçekleşti.
Yönetim Kurulu Başkanı Suat İnan şunları belirtti; " Ana dağıtıcı firmaların başarısında en önemli unsurun bayi yapılanması olduğunun bilincinde olan firmamız en yoğun ve hızlı çalışmayı bayi oluşumunda gerçekleştirmiştir. Bayilerimize hizmet verirken özen gösterdiğimiz başlıca anahtar noktalar,

Müşteri Odaklı Hizmet: Bayimizin ihtiyaç ve isteklerini karşılarken, görüş ve düşüncelerine önem vermek en önemli prensibimizdir.
Dürüst Yaklaşım: Bayilerimize eşit mesafede bulunarak , iskonto, kur, stok gibi konularda içten ve dürüst yaklaşımlar sergilemeye özen gösteririz.
Teknik Destek: İhtiyaç duydukları her an yetkin kadromuzla karşılaştıkları teknik problemlere bayilerimizle birlikte çözüm getirmeye çalışırız.
Stokta Yeterlilik: Her dönemde stoklarımızda bayilerimizin gereksinimlerini karşılayacak miktarda ürün bulundurmaya özen gösteririz.
Teknolojinin Satışta en etkin biçimde kullanımı: Teknolojik gelişmelerin satışta en etkin biçimde kullanımını amaçlayan firmamız, web sayfası e-mail listesi ve SMS sistemini kullanarak bayilerine en hızlı ve etkili şekilde ulaşmaktadır.